koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚVOD  PROGRAMY   VÝROBCE  CENÍK/OBJEDNÁVKA   KONTAKT   PORADENSTVÍ

 

DIKTOVACÍ  SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

 

 

ed_icon

Software pro digitální diktování

Zaznamenejte a odešlete diktát k přepisu pomocí počítačového diktátového softwaru Express Dictate. Je to hlasový záznamník pro Windows a Mac.

 

 

esicon

Software pro přepis a komunikaci

Express Scribe je profesionální nástroj pro přehrávání a přepis diktátů, audia, videa. Srdce systému Koala s e-boxy,  webem, evidenci. Integrace s dalšími programy. 

 

Kliknutím sem získáte další informace o systému telefonního diktátu DialDictate

Systém telefonního diktátu      

Systém vám a dalším uživatelům umožňuje vytáčet do počítače, na kterém je spuštěn program DialDictate, a zaznamenat tam diktát. Po dokončení záznamu program okamžitě pošle diktát mailem vaší písařce.

 

fficon

Software pro rozšíření textu

FastFox je program pro rozšiřování textu používaný k rychlému a snadnému vkládání běžně psaného textu a může pomoci zkrátit dobu přepisu.

pocketicon2

Aplikace diktafonu

Pocket Dictate je hlasový záznamník pro Android nebo iPhone, mobilní verze Express Dictate. Diktujte přímo na svém telefonu, potom klepněte na Odeslat a nahraný diktát bude komprimován, zašifrován a automaticky odeslán Vaší pisářce mailem.

 

 

Ochrana kódováním

MEO Encryption je snadný kódovací a dekódovací program pro soubory jakéhokoli typu. Můžete snadno odesílat šifrované e-maily nebo vytvářet šifrované soubory samorozbalovací u příjemce.

 

Stáhněte si webový server Dictate Internet Dictation Server

Internetový diktovací systém

Web Dictate je internetový diktátový systém, který umožňuje uživatelům nahrávat, upravovat a odesílat diktát z jakéhokoli webového prohlížeče s podporou Java. Tento webový diktátový server je ideální pro velké organizace, jako jsou školy, nemocnice a laboratoře, kde nejsou počítače přiřazeny, nebo pro společnosti se vzdáleným nebo cestujícím personálem. Webový diktát může pojmout jednoho až 10 000 uživatelů. Jednoduše nainstalujte Web Dictate do počítače se systémem Windows a přidejte uživatele. Poté zadáte uživatelům adresu serveru (URL) a přihlásí se pomocí svého webového prohlížeče.

 

 

Počítadlo slov, znaků, řádků

TexTally je softwarová aplikace pro počítání řádků, která má písařkám pomoci spočítat počet slov, řádků nebo znaků v libovolném dokumentu. Vypočte také částku na základě vzorce, který zadáte pro účely fakturace. Program lze kdykoli aktivovat stisknutím klávesové zkratky, i když pracujete na jiných aplikacích. Lze kombinovat s Fast Fox (rozšiřování textu) a Express Invoice (fakturace).

 

 

 

 

 

appicon

Software pro zábavnou výuku psaní

KeyBlaze učí, jak urychlit psaní typem dotyku.

 

 

 

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce (anglicky), nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

 

 

zpět