koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koala-310187_960_720

 

 

 

ÚVOD   PROGRAMY   VÝROBCE   CENÍK/OBJEDNÁVKA   KONTAKT   PORADENSTVÍ

 

DOMÁCÍ A OSOBNÍ SOFTWARE

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

 

appicon

Software pro osobní finance

MoneyLine pomáhá sledovat vaše peníze, bankovní účty a všechny vaše výdaje na jednom místě.

 

 

appicon

Software pro domácí design

Vizualizujte a plánujte svůj vysněný dům pomocí DreamPlan a vytvořte realistický 3D domácí model, kompletně s nábytkem, krajinářstvím a dalším.

 

appicon

Upravujte digitální fotografie

PhotoPad je zábavný a snadný editor fotografií, který vám umožní retušovat obrázky, odstraňovat efekt červených očí a skvrn, aplikovat efekty, ořezávat, vylepšovat barvy a další.

 

appicon

Lektor psaní & zábava

Pprogram pro výuku psaní KeyBlaze je navržen tak, aby pomáhal urychlit psaní typem dotyku.

 

appicon

Vytvářejte prezentace

Vytvářejte prezentace z vašich digitálních fotografií pomocí programu PhotoStage SlideShow, abyste si uchovali své vzpomínky a sdíleli je s rodinou a přáteli. Vaše prezentace může být jednoduchá nebo  multimediální.

 

 

appicon

Zkuste si to jako DJ!

Pomocí Zulu DJ mixujte hudbu a další zvukové nahrávky živě, přetahujte hudbu, zobrazujte náhled nadcházejících skladeb a další.

 

appicon

Vytvářejte domácí filmy

VideoPad je mocný editor videa, který umožňuje importovat nahrávky z každého zdroje včetně videokamery, střihnout, přidat efekty, hudbu nebo slovní doprovod. Nakonec vypálte na DVD nebo přímo z programu exportujte na YouTube.

 

 

burnicon

Vypalování hudby a videí

Vypálte domácí filmy a videa na DVD nebo Blu-ray pomocí Express Burn. Nebo hudbu na CD? Jednoduše přetáhněte, upusťte a vypálte.

 

appicon

Video animace

Vytvářejte pohybové animace a přidejte je do svých videí pomocí  intuitivního softwaru Express Animate.

 

gricon

Digitalizace vinylových desek

Použijte Golden Records pro snadnou konverzi vašich LP desek a audiokazet na CD nebo MP3.

 

Express Rip MP3 Audio CD Ripper

Převod z CD na MP3

Extrahujte digitální zvukové stopy přímo ze zvukových disků CD do vysoce kvalitních souborů MP3 na pevném disku Vašeho počítače. Jednoduše pomocí Express Rip.

 

 

Nevyhazujte své vzpomínky

Golden Videos je software, který vám pomůže převést vaše staré nahrávky na videokazetách VHS na DVD nebo na digitální soubory při co nejvyšší kvalitě.

vox

Měnič hlasu v reálném čase

Pomocí Voxal Voice Changer zamaskujte svůj hlas při telefonování přes Skype (nejenom). Vytvářejte vlastní hlasové efekty a charakterové hlasy. Aplikujte efekty i na již existující zvukové soubory (hudba) nebo počítačové  hry. Knihovna efektů. Překladač hlas – text.

 

 

cardworks_thumb

Vytvořte si vizitky

CardWorks Business Card je snadný software pro vytváření vlastních vizitek. Vyberte si ze široké nabídky šablon a návrhů vizitek. Přidejte své logo nebo fotografii. Tisknete sami nebo exportujte do formátu PDF s vysokým rozlišením a odneste do tiskárny.

verbose_thumb

Profesionální převod textu na řeč

Verbose Text-to-Speech přečte nahlas jakýkoli text v počítači. Převeďte text na mp3 nebo wav a uložte jej pro pozdější poslech. Změňte nastavení vlastností hlasu, rychlost, výšku a hlasitost, jak potřebujete. Užitečný a přitom ábavný způsob poslechu angličtiny. Lze doplňovat další jazyky.

 

Sledování aktivity dítěte na počítači

Verity Parental Control ( „Rodičovská kontrola“) umožňuje snadno a neinvazivně sledovat, co vaše děti dělají na počítači a online. Po rychlém nastavení začne Verity protokolovat používané programy, navštívené webové stránky, pořizovat snímky obrazovky a další. 

Všechna data jsou přístupná prostřednictvím webového rozhraní chráněného heslem. Blokujte nevhodné webové stránky a aplikace.

 

Učitel jazyků

Software Language Couch pro procvičení a výuku cizího jazyku. Umožňuje šít na míru lekce ve třídě / skupině. Import audio a video souborů, hlasem ovládané nahrávání aj. Program určený pro jazykové lektory mohou bohatě využít i náročnější samouci.

 

Kamerový systém

EyeLine Video Surveillance monitoruje sučasně záběry  z 1 až vyše 100 video kamer. Zaznamenáva každý pohyb a informuje v reálnom čase na webu nebo online pomocí vzdáleného přihlášení, upozorněním přes email nebo sms. Pro větší bezpečnost vytvořte monitorovací systém pro sledování aktivit v blízkosti domu, firmy, v maloobchodě. Proměňte webovou kameru na chůvu vašeho ditětě. Možno kombinovat s poplachovým systémem.

 

Vykazování času na projektech

HourGuard Timesheet je ideální pro živnostníky a profesionály, kteří si účtují podle hodinových sazeb. Program lze kombinovat s fakturačním Express Invoice.

 

Automatizované vytáčení hovorů

Express Dial Telephohone Dialer je ideální pro automatické vytáčení velkého seznamu telefonních čísel. Může se např. jednat o uvítací volání pro nové zákazníky, sdělování určité informace v rámci zákaznické podpory,  telefonní ankety a průzkumy, nabídky.

 

Software pro personalizaci zvuku

DeskFX  je navržen tak, aby upravoval a vylepšoval hudbu a zvuk přehrávaný prostřednictvím reproduktorů a sluchátek. Mezi zvukové efekty patří ekvalizace, zesílení, reverb, chorus, wahwah, vibrato, tremolo a další. Vytvořte propracovaný, přizpůsobený zvukový zážitek.

 

Rodokmen

RedWood Family Tree je bezplatný software pro vytváření stromu života (různé pohledy, grafy, výběry). Zároveň slouží jako rodinná kronika a osobní databanka.. Software v kombinaci s webem lze využívat i jako monitor aktualit v rodině.

 

 

 

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce (anglicky), nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

zpět