koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koala-310187_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚVOD   PROGRAMY   VÝROBCE   CENÍK/OBJEDNÁVKA   KONTAKT   PORADENSTVÍ

 

 

SOFTWARE PRO PODNIKÁNÍ

pro detail programu si klikněte na jeho ikonku

 

 

appicon

Software pro správu zásob

Inventoria je profesionální software pro správu skladů, který umožňuje podnikům všech velikostí efektivně sledovat veškerý jejich inventář

 

appicon

Software pro osobní finance

MoneyLine pomáhá sledovat vaše peníze, bankovní účty a utrácet vše na jednom místě, díky čemuž máte pořádek a kontrolu nad svými financemi.

 

appicon

Docházka a produktivita práce

FlexiServer automaticky zaznamenává docházku zaměstnanců a monitoruje používání počítače, což usnadňuje využívání času na plnění úkolů.

 

 

cardworks_thumb

Vytvořte si vizitky

CardWorks Business Card je snadný software pro vytváření vlastních vizitek. Vyberte si ze široké nabídky šablon a návrhů vizitek. Přidejte logo společnosti, fotografii zaměstnance. Exportujte do formátu PDF s vysokým rozlišením a odneste do tiskárny

appicon

Plánování zaměstnanců

Vytvářejte a spravujte plány zaměstnanců pomocí Express Schedule. Snadno plánujte směny pro své zaměstnance.

 

clickchart

Vývojový diagram a návrhář diagramů

Vytvořte vizuální reprezentaci obchodních procesů, vaší organizační struktury, myšlenkových map a dalších zadání pomocí softwaru vývojových diagramů ClickCharts.

 

reflect_thumb

Správa zákazníků

Reflect CRM Customer Database zaznamenává a spravuje informace o zákaznících v celé organizaci. Nastavte připomenutí událostí, jako jsou telefonní hovory nebo schůzky ap.

 

 

Vykazování času na projektech

HourGuard Timesheet je ideální pro živnostníky a profesionály, kteří účtují zákazníkům podle hodinových sazeb. Program lze kombinovat s fakturačním Express Invoice.

appicon

Fakturační software

Pomocí Express Invoice můžete spravovat a sledovat veškerou fakturaci se svými zákazníky. Snadné vytváření, tisk, emaily nebo faxy pro rychlejší platby.

 

Jazykový kouč

Software Language Couch pro procvičení a výuku cizího jazyku. Umožňuje šít na míru lekce ve třídě / skupině. Import audio a video souborů, hlasem ovládané nahrávání aj. Program je primárně určen pro profesionální jazykové lektory.

appicon

Software pro prodej

Copper (místo prodeje) je pokladní systém, který ukládá informace o produktech, slevy a další pro rychlou a efektivní pokladnu se zákazníky.

 

 

Profesionální zálohování

Zálohujte jakékoli soubory na prakticky jakýkoli typ paměťového média. Spusťte manuální nebo automatické zálohování pomocí FileFort Backup.

 

appicon

 

 

 

Účetní software

Express Accounts profesionální účetní software pro dokumentování a vykazování obchodních peněžních toků:prodejů, příjmů, plateb a nákupů.

 

appicon

Obnovte ztracené soubory

Orion bude hledat smazané soubory na vašem pevném disku nebo připojených externích discích nebo přenosných zařízeních.

Klikněte zde pro více informací o IMS On-Hold Messages Player

Přehrávač při čekání volajících

IMS On-Hold Message Player míchá a přehrává zprávy a hudbu v reálném čase, aby si to vaši volající mohli při čekání nebo přepojovaní poslechnout. Správa pomocí počítače vám dává spolehlivou kontrolu nad tím, jaké vzkazy a kdy se budou přehrávat. Ideální pro promoční akce.

 

 

Ochrana kódováním

MEO Encryption je snadný kódovací a dekódovací program pro soubory jakéhokoli typu. Můžete snadno odesílat šifrované e-maily nebo vytvářet šifrované soubory samorozbalovací u příjemce.

 

Free Download of BMS Music & Announcement Player for Business

Přehrávač hudby a sdělení

BMS Business Music Systém je program pro přehrávání hudby, oznámení a reklam ve vašem obchodě nebo na pracovišti. Použijte svůj stávající počítač a hrajte prostřednictvím reproduktorů vašeho obchodu. Vytvořte  naplánované seznamy skladeb. BMS je navržen pro použití na stejném počítači jako IMS On-Hold  Message Player jako součást kompletního řešení

 

Kamerový systém

EyeLine Video Surveillance monitoruje sučasně záběry z 1 až vyše 100 video kamer. Zaznamenáva každý pohyb a informuje v reálnom čase na webu nebo online pomocí vzdáleného přihlášení, upozorněním přes email nebo sms. Pro větší bezpečnost vytvořte monitorovací systém pro sledování aktivit v blízkosti domu, firmy, v maloobchodě. Proměňte webovou kameru na chůvu vašeho ditětě. Možno kombinovat s poplachovým systémem.

 

  

koala hint

Koala radí: Pokud si prohlédněte podrobný profil zvoleného programu na webové stránce výrobce (anglicky), nezapomeňte se vrátit na tyto webové stránky. Obvykle toho dosáhnete kliknutím na zpětnou šipku vlevo nahoru.

 

zpět