Video software

Pro detail či stažení klikněte na název programu.

 

Upravit video

VideoPad je mnohofunkční editor videa. Umožňuje importovat přímo z videokamery, oříznout, přidat efekty či hudbu, vypálit na DVD a další. Tento video software je také skvělý pro úpravu videí na YouTube. Přidejte tituly, značky a popisy a poté nahrajte video přímo do svého kanálu YouTube.

 

Nahrát video

S video softwarem Debut nahrávejte video odkudkoli. Vytvářejte ukázky videa, nahrávejte streamované video, pořizujte video z webové kamery, počítače nebo externího zařízení. Nahrávejte přímo nebo časovaně.

 

Vytvářejte prezentace

Vytvářejte multimediální prezentace z vašich digitálních fotek a kreací pomocí video softwaru  PhotoStage. Je to skvělý způsob, jak uchovat a oživit svoje vzpomínky.

 

Animovaná videa

Vytvářejte pohybové animace pomocí intuitivního a uživatelsky přívětivého video softwaru Express Animate

 

Převést video

Prism je neuvěřitelně snadno použitelný převaděč videa. Převod videí mezi více než 30 populárními formáty. Už nikdy nebudete mít potíže s otevřením video souboru. Program má i jednoduchý video editor.

 

Vypálit video DVD

Vypalování domácích filmů a videí na disky DVD nebo Blu-ray pomocí funkce Express Burn. Jednoduše přetáhněte, upusťte a vypálte.

 

Nevyhazujte své vzpomínky

Golden Videos je video software, který vám pomůže převést vaše staré nahrávky na videokazetách VHS na DVD nebo na digitální soubory při co nejvyšší kvalitě.

 

Kamerový systém

EyeLine Video Surveillance monitoruje sučasně záběry z 1 až vyše 100 video kamer. Zaznamenáva každý pohyb a informuje v reálnom čase na webu nebo online pomocí vzdáleného přihlášení, upozorněním přes email nebo sms.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider

---infopanel---

Libovolný box

Zde můžete jak v levé tak i pravé liště umístit box s editovatelným obsahem z administace. Vše jednoduše díky správy v administraci.