Streamovací software

Pro detail či stažení klikněte na název programu.

 

 

Úpravy a vytváření videí YouTube

Pomocí programu VideoPad můžete upravovat mnoho formátů video souborů, přidávat efekty, přechody, zvukový doprovod a další. Zároveň jako streamovací software slouží k nahrávání dokončených videí přímo na YouTube nebo jinam.

 

Nahrávejte videa z YouTube

Nahrávejte videa z webové kamery, počítače nebo zařízení pro záznam videa pomocí programu Debut Video Capture. Skvělý způsob, jak zachytit klipy pro vytváření vlastních videí na YouTube.

 

Převod zvuku na YouTube

RecordPad je řešení pro snadné nahrávání hlasu, vokálů, hudby nebo jiného zvuku. Zároveň jako streamovací software slouží k převodu nahrávek na YouTube nebo jinam.

 

Záznam zvuku Stream

Pomocí SoundTap Streaming Audio Recorder můžete nahrávat veškerý zvuk zaznívající v počítači.

 

Převod videí na YouTube

Prism je snadný převodník video souborů, který vám umožní převést vaše video soubory do mnoha různých formátů, včetně formátů, které jsou nejlepší pro publikování na YouTube.

 

Převod YouTube na MP3

Uložte pouze zvuk z videa do mp3 pomocí Switch, převaděče formátu zvukových souborů, pro vyslání hudby ze svých oblíbených videí na YouTube.

 

Vaše vlastní video vysílání

BroadCam vám umožňuje streamovat videa z vašeho PC. Chcete-li nahrávat streamovaná videa, webové kamery, obrazovky počítače a další zařízení, zkuste software Debut. BroadCam je ideální streamovací software pro subjekty, které vysílají video oznámení. Lektoři a učitelé mohou také snadno nastavit video přenosy na své třídní webové stránce nebo emailové pozvánky pro studenty, aby mohli sledovat streamovaný videoobsah. Zobrazte bannery, které propagují vaši společnost nebo generují příjem z reklamy.

 

Vaše vlastní audio vysílání

Streamovací software BroadWave běží na jakémkoli počítači jako server pro streamování živého zvuku přes web. Může také streamovat předem nahraný zvuk. Posluchači nepotřebují žádný speciální software, můžou přehrávat přímo z výchozího webového prohlížeče. Streamujte živě nebo předem nahraná firemní oznámení. Vysílejte svůj vlastní online rozhlasový program. Vysílejte svou vlastní hudbu. Vytvořte a sdílejte své vlastní internetové podcasty.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider

---infopanel---

Libovolný box

Zde můžete jak v levé tak i pravé liště umístit box s editovatelným obsahem z administace. Vše jednoduše díky správy v administraci.