Foto programy

Pro detail programu či stažení si klikněte na jeho název.

 

Úpravy digitálních fotografií

Ať už jste profesionální fotograf nebo jen chcete upravovat své osobní fotografie, foto program PhotoPad je jeden z nejlepších editorů fotoografií na současném trhu se všemi výkonnými nástroji a funkcemi, které potřebujete. Rychle a snadno.

 

Photo Slideshow Maker

Pozdravte své přátele a rodinu úžasnými prezentacemi na bázi vašich digitálních fotografií pomocí PhotoStage, což není pouze foto program. Přidejte tam videoklipy, titulky, hudbu, vyprávění. Vytvořte multimediální prezentaci pro sdílení a uchování vašich vzpomínek. Sdílejte přímo na YouTube nebo jinak.

 

Převést obrazové soubory

  Převeďte své fotografie a obrázky do různých formátů pomocí snadno použitelného softwaru pro převod obrázků Pixillion.

 

CD&DVD Label Designer

 Vytvářejte a tiskněte štítky v profesionální kvalitě pro disky CD a DVD pomocí aplikace Disketch

 

Software pro vypalování disků

Vypalování digitálních fotografií na CD nebo prezentace fotografií na DVD pomocí funkce Express Burn. Jednoduše přetáhněte, upusťte a vypálte.

 

Software pro obnovu fotografií

Orion vyhledá všechny smazané fotografie nebo jiné soubory na vašem pevném disku nebo na jakýchkoli jiných připojených jednotkách, paměťových kartách nebo fotoaparátu.

 

 

Další tipy:

 +  Převeďte svůj klasický fotoalbum na digitální. Pro digitalizaci papírových fotek nás kontaktujte na nchkoala@seznam.cz

+   V programu Rodokmen s databankou můžete fotky přirazovat k jednotlivým osobám a opatřit libovolně dlouhými popiskami. Pak už jen prohlížet nebo i sdílet.

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider

---infopanel---

Libovolný box

Zde můžete jak v levé tak i pravé liště umístit box s editovatelným obsahem z administace. Vše jednoduše díky správy v administraci.